Skazany na śmierć
powrót do forum 3 sezonu

po dennym sezonie 2 z ulgą pozwolilem sobie odpuscic wczesniejsze premiery odcinkow sezonu 3. Gdy jednak seria ta leci obecnie w tv - spokojnie moge skomentowac debilizmy poszczegolnych odcinkow na bierząco... a wiec

01 - * nbie wiedziec czemu cala paczka trafia do jednego wiezienia
* - Scatfield to co zwykle - gra na jednej - pseudogroznej minie
* - góru wiezienia (wielki MF) boji sie skopac dupe takiemu cieciowi, ba - boji sie ze oto moze stracic prymat w wiezieniu kosztem jakiegos chlystka... bo ??? dziwka powiedziala ze jest przystojny i ma charyzme ?? ( a nie jeszcze bylo - sledzenie wyczynow harcerzyka na Full HD)
* z calej ekipy tylko Bellick jest gnojony jak szmata ... dziwne
* dziwnym trafem urok T-baga w jakis sposob zadzialal na Guru
* jaka Sara w kostnicy ... ze co ???, ze po co ??
* Lincoln - koles ktorego posiada tylko jedna koszulke
* porwanie syna i Sary - buahaha - Jesus walenie w sciane na sile

tyle wylowilem z pamieci, zapewne troche tez przeoczylem...

ocenił(a) serial na 4
Altair9

"Hmm, kurna, właśnie! Czemu jej nie zabrali?!" - hehe

co do szczura - Scatfield wypuscil sobie szczura i rzucal mu te okruchy czy cos i nagle... boom - straznik dostrzegl szczura i zmarnowal na niego pol magazynka ???
po 1 - jak on zobaczyl/ wyczul z tej wiezy tego szczura ?? (czujniki ruchu czy jak ??)
po 2 - na ch. do niego strzelal ?? poswiecil sobie, zobaczyl szczura i pomyslal "a strzele se"... glupota

ocenił(a) serial na 10
shamar

Strzaznicy strzelaja do wszystkiego co sie rusza za siatka pod napieciem, nie musial dokladnie wiedzec ze to szczur mogl uznac ze to np zdalnie sterowany maly samochodzik

ocenił(a) serial na 8
DySgRaFiK

No nie musiał wiedzieć, że to szczur, tylko że wiedział, że to szczur, pytał się nawet strażnik strażnika
-co to?
-szczur
Przynajmniej jak oglądałem(z napisami) to takie mi się teksty wyświetliły..

ocenił(a) serial na 8
Altair9

Bardziej dziwne jest czemu pozwalali więźniom posiadać telefon komórkowy albo litry alkoholu w piwniczkach :) A lornetkę pewnie zostawili, bo strażnik tak się oburzył tym, że Whistler jest tchórzem i się wcześniej nie przyznał. Kto by podejrzewał, że ktoś będzie chciał uciekać z tak dobrze strzeżonego więzienia? ;)

ocenił(a) serial na 4
nika_005

telefon mial boss ktory ponoc oplaca straznikow... co to alko to nie wiem skad jest, nie kupuje tegoi ze pędzą to gdzies...

shamar

alk można zrobić z dziwnych rzeczy. mój kumpel jest klawiszem i mówił mi, że w więzieniu, gdzie pracuje robią bimber z herbatników:).

ocenił(a) serial na 4
bandicoot

no musi byc pychotka...
bo wodka to jest dobra albo k. bardzo dobra...hehe

ocenił(a) serial na 3
shamar

ballick jest gnojony bo jak zauwazyles jest cwaniakiem i zawsze stawia na swoim co pewnie wydazylo sie poi przyjsciu do wiezienia, no to zepchneli go odrazu najnizej, co do reszty przyznaje racje, film ostro naciagany i przez to slaby, liczylem na wiekszy realizm ze strony scenarzysty :(

ocenił(a) serial na 4
scorpicorn

"liczylem na wiekszy realizm ze strony scenarzysty :(" - ja po obejrzeniu Sezonu 2 nie liczylem juz na nic dobrego...

shamar

wspaniałomyślność strażników objawiła się w dzisiejszym odcinku w tym że 1 z nich zastrzelił pierwszego lepszego więźnia żeby wzbudzić postrach, a tymczasem nawet nie dociekał kto tak naprawdę próbował uciec, pewnie po to żeby sobie mógł dalej spokojnie planować kolejną ucieczkę :D

ocenił(a) serial na 4
hornet

no dobija to glupotą - wkracza pol armii i sobie zabijają przypadkowego kolesia i spokojnie wychodzą...
i jeszcze ten twardziel guru, ktory chyba sie boji ze Scatfield mu dop. bo nawet nie chce mu mordy skuc...

ocenił(a) serial na 4
shamar

zatracilem numeracje - ale - dziwne akcje -

* po próbie ucieczki cala armia wpada sobie do wiezienia, po czym wychodza nie szukajac tego ktory probowal nawiac

* chlopaki jakby nigdy nic wychodzą sobie na dach wiezienia ...

* super tajna organizacja potrafi rzadzic na terenie USraju, chce obalac prezydenta a nie potrafi odbic wiezniow z jakiegos zapyzialego wiezienia w gluszy pilnowanego przez kilku zolnierzy

* mega hiper general slucha jakiegos skazancac z chameryki

* mega hiper general jedzie z mega podejrzaną laską w dwoch chlopa i daje sie zabic... buahaha

* Purcell jest jak zwykle tepym trepem (ale w innej koszuli)ktory daje sie wyrolowac...

ocenił(a) serial na 8
shamar

Jeszcze dziwne, skąd Bellick miał to........to coś żrącego, którym sobie ręce usmarował. Jakby każdy mógł od tak sobie coś takiego sprawić, to wszyscy by już dawno pomordowali strażników i uciekli...

Nie no, dwaj uzbrojeni faceci dają się zabić jednej zakutej w kajdany lasce buhahaha...

Ten(słusznie ujęte) mega hiper generał jest(tfu)był zabójczo naiwny.

Dostanie się na dach więzienia to rzeczywiście było banalne.

A tak w ogóle to potem Scofield, Mahone, Lechero i Whstler będą kopać tunel(iście banalny plan ucieczki), dołączy do nich T-Bag i ten gówniarz w czerwonym. Bellick będzie walczył z Sammim, jednak ten cudowny żrący specyfik mu się skończy..Sammy oferuje skrzynkę gorzały za złapanie Scofielda(ehh...tak GORZAŁY, a nie rumu, jak było w reklamie. Oglądałem wersję z telewizji Fox(nie river) z polskimi, jednak niezbyt spolszczonymi napisami, ale tam była gorzała! Nie dajcie się zwieść naszemu marnemu lektorowi!!!!)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 8
shamar

Dobra, ale Wiedz, że tych genialnych rozwiązań scenariuszowych będzie coraz więcej, np.sposób ucieczki. Ale dobra już nie spoileruję.

PS: też tego nie oglądam z kompa, tylko miałem piracką płytę DVD..ale już oddałem właścicielowi.

ocenił(a) serial na 4
shamar

ciag dalszy - odcinek dzisiejszy -

* po co Ci straznicy wjechali tym samochodem na to bagienko ?? po to zeby wyladowac pare rupieci na srodek ??

* czemu Lincoln nie odbil tej latynoski np. pod tym ogrodzeniem podczas rozmowy ??

i inne...

ocenił(a) serial na 8
shamar

* nie mam pojęcia, może nowi strażnicy...

* pod ogrodzeniem, to miał świetną okazję, ale przecież chyba był obserwowany przez strażników, tylko czemu za nią nie poszedł, to jest dopiero ciekawe.

Chce ktoś spoilera?

ocenił(a) serial na 4
Altair9

"Chce ktoś spoilera?" widze ze Cie korci... ja nie chce ... D

shamar

akurat to ze straznikami bylo zupelnie normalne, moze musieli cos dowiezc wiezniom i tyle, tak samo lincoln nie mogl sie przeciez rzucic na gretsien(czy jak tam jej jest) bez pistoletu, przy straznikach, z uwiezionym synem...:)
wg mnie beznadziejne bylo to jak sucre podcial jakis kabel w tym aucie i woda zaczela tryskac i jak biegl sprawdzic nr telefonu i jakis tam kod na tym tym magazynie - akurat by go nikt nie zauwazyl... co tu duzo mowic - caly serial jest szyty grubymi nicmi... ale jednak go ogladamy;P

ocenił(a) serial na 4
donatello

"akurat to ze straznikami bylo zupelnie normalne, moze musieli cos dowiezc wiezniom i tyle"
- ale po co wjezdzacz w bagno na plac z kilkoma pudlami ?? rownie dobrze mogli wyniesc z samochodu zaparkowanego przed bramą...

"tak samo lincoln nie mogl sie przeciez rzucic na gretsien(czy jak tam jej jest) bez pistoletu, przy straznikach, z uwiezionym synem...:)"

- ale jego syn jest uwieziony juz kilka odcinków dlatego nie rozumiem ze tak po prostu odprowadzil wzrokiem jak Greta (czy cos) tą Mariję czy Juanite tak po prostu zabiera... jak dla mnie idiotyzm - w hangarze był pod bronią - tu nie...

"wg mnie beznadziejne bylo to jak sucre podcial jakis kabel w tym aucie i woda zaczela tryskac i jak biegl sprawdzic nr telefonu i jakis tam kod na tym tym magazynie"
- o tym zapomnialem, w ogole jestem ciekawy czemu akurat teraz został aresztowany ??

poza tym -
1. pacyfikacja autobusu przy pomocy kozika byla smieszna 2. dziwna sprawa ale chyba latwiej i bezpieczniej by bylo wejsc na slup i przeciac kable a nie powodowac wypadku i to jeszcze wczesniej pokazując swą twarz swiadkom ...

I niech mi KTOS WYTLUMACZY O CO CHODZILO Z TĄ CAŁĄ AKCJĄ Z BOMBĄ W SAMOCHODZIE Gretchen , bo nie wiem jaki to mialo sens ?? wsadzili bombke pod siedzenie i liczyli ze ja odpalą w lepsze czasy ?? i ze "super agenci" jej nie znajdą ??

ocenił(a) serial na 8
shamar

"Mariję czy Juanite" -Sofię.
"jak dla mnie idiotyzm" -jak dla mnie też.
" pacyfikacja autobusu przy pomocy kozika byla smieszna 2. dziwna sprawa ale chyba latwiej i bezpieczniej by bylo wejsc na slup i przeciac kable a nie powodowac wypadku i to jeszcze wczesniej pokazując swą twarz swiadkom ..." -No jasne, że łatwiej, ale to było żałosne: Wbiega facet z pistoletem do autobusu, wrzeszczy, żeby wysiedli, a ci wysiadają,jakby im oznajmił, że dotarli na miejsce. Wszyscy wstają i wychodzą, bez żadnych jęków, pisków i wrzasków...jak to mają w zwyczaju. No jakby łysy debil z naładowaną bronią był dla nich codziennością...

"I niech mi KTOS WYTLUMACZY O CO CHODZILO Z TĄ CAŁĄ AKCJĄ Z BOMBĄ W SAMOCHODZIE" -Pewnie chcieli wysadzić Gretchen....

Napewno nikt nie chce spoilera??

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 8
shamar

"ten motyw z bombą najwidoczniej byl napisany tak na odpier... sie -zapychacz kolejny- bo nic z niego nie wyniklo i moglo by go nie byc..."
No wkońcu podobno amerykańscy scenarzyści strajkowali(nie wiem, po co) więc nie ma się co dziwić, że cały scenariusz jest napisany tak byle jak.

A wracając do spoilera - to i tak nie ma sensu, żebym go podawał, jeśli i tak już prawie wszystko wiadomo.

Altair9

Sorki chlpoaki ze sie wtrace:P

"No wkońcu podobno amerykańscy scenarzyści strajkowali(nie wiem, po co) więc nie ma się co dziwić, że cały scenariusz jest napisany tak byle jak"

niekoniecznie... po prostu nie maja juz co wymyslac.... wiec kombinuja jak moga.... i powoli stworza z tego serialu Mode na sukces lub serial SF :P

ocenił(a) serial na 4
sweetblondi_04Ruda

"niekoniecznie... po prostu nie maja juz co wymyslac.... wiec kombinuja jak moga.... i powoli stworza z tego serialu Mode na sukces lub serial SF :P" - ale to prawie juz mamy...

shamar

no w sumie prawda... ale skoro jestescie na etapie 3 sezonu to jeszcze wiele fantastyki przed Wami:P

shamar

no w sumie prawda... ale skoro jestescie na etapie 3 sezonu to jeszcze wiele fantastyki przed Wami:P Moze jesli nie chcecie obnizyc waszej opini na temat PB to moze nie ogladajcie 4 sezonu... nic nie stracicie:P a tylko zachowacie dobre wspomnienie o nim (chociaz na etapie 3 sezonu to i tak trudne) :)

ocenił(a) serial na 4
sweetblondi_04Ruda

Tylko ja jestem na etapie trzeciego a by zachowac dobre wspomnienia musialbym ogladac tylko pierwszy... :)

shamar

mi tam osobiscie najbardziej podobal sie 2 sezon:P

shamar

przed pisaniem komentarzy należałoby zajrzeć do słowniczka ortograficznego!

ocenił(a) serial na 4
aquashine

góru to byla literowka , dalej jest poprawnie...

ocenił(a) serial na 4
shamar

jest jeszcze "bierząco" - chyba staje sie analfabetą powoli, czas odpocząć od czytania komentów w necie...

shamar

Czy mi się wydaje czy w odcinku 3x12 mieliśmy lekki przeskok w ucieczce Scofielda i s-ki? Siedzą se koledzy pod samochodami, nagle reklama, a po niej już wieją lasem. No identycznie było podczas pierwszej ucieczki, tyle że tam ich już prawie łapali pod koniec sezonu pierwszego - a w drugim sezonie już wiali laskiem. Czemu nie mogą normalnie pokazać jak scofield wieje?

ocenił(a) serial na 4
hornet

mialem juz wczoraj wypisac wpadki i nielogicznosci...

Ad 1. tak, nie pokazali jak ekipa ucieka przez dziure w plocie. UWAGA - za to pokazali ze miejsce ktorym rzekomo uciekli jest swietnie oswietlone... Jesli scenarzysci nie maja pojecia jak cos udowodnic, bo wczesniej wepchneli akcje na ostateczny poziom odrealnienia, to najlepiej tego nie pokazac - ciecie, jedziemy dalej, a Wy widzowie sie dluzej nie zastanawiajcie...

* Jak dla mnie ta ucieczka to juz apogeum kretynstwa i naciagania widza -
3 pierwszych daje sie zlapac a nastepni wychodza sobie przez dziure w ziemi i przemykaja miedzy armią ,szukajacych ich, zolnierzy na idealnie oswietlonym placu. Ba, WYCHODZI NA TO ZE SCOFIELLD JEST TAKZE MEDIUM - przewidzial ze na plac wjadą samochody i ze ustawią sie tak ze bedzie mozna sie spokojnie ukryc...

* Nie wiem po co byla ta akcja z Sucrem ?? - ze co ?? ze klawisz go zatrzymal bo ten wywolal bojke i nie placil alimentów ! sic! klawisz jak policjant...

* Rozumiem, ze w Panamie nie ma psów tropiących... a takze armia zolnierzy, ktora zostala wyslana do przeszukiwania terenu i poscigu w chwili gdy dowiedziano sie o kolejnych zbiegach poszla sobie na kolacje - to wynika z roznicy czasowej miedzy sciaganymi a sciagajacycmi...

* Po co ta wesola ekipa agentów zrobila napad na naszych bohaterów ?? tego nie jestem w stanie pojac - po to zeby sie cos dzialo ??
I 2 - super hiper agenci nie widzą ze nikt do nich nie strzela tylo ze leci pętla na magnetofonie ...

* I dziadek byl chyba najlepszy - jak nas znalazles ??
- slyszalem ze macie przyplynac od zachodu... BUAHAHA... masakra

Czekam na sezon 4 bo ten serial to jeden z lepszych przykladów traktowania widza jak kawal bezmozgiego miesa...

ocenił(a) serial na 4
shamar

PS - zapomnialem o zgubionej ksiazeczce i jej cudownym odnalezieniu... kolejna masakra

ocenił(a) serial na 8
shamar

'' Nie wiem po co byla ta akcja z Sucrem ?? - ze co ?? ze klawisz go zatrzymal bo ten wywolal bojke i nie placil alimentów ! sic! klawisz jak policjant''
Rozpoznali Sucra, a poza tym ten klawisz to jeden z Firmy i beda chcieli go zabic.
''Czekam na sezon 4 bo ten serial to jeden z lepszych przykladów traktowania widza jak kawal bezmozgiego miesa...''
ja tez..........

ocenił(a) serial na 10
Altair9

4 sezon już jest ;p nie jest zły, ale też nie powalający jak pozostałe (mówię o 1 i 2;) a jeżeli chodzi to w tv będzie pewnie za rok ;p ;/

ocenił(a) serial na 4
Aleks1662

wiemy, wiemy, ze jest... raczej zaczekam rok jak zaczekalem rok z sezonem 3... szkoda mi megabajtów, prądu i czasu na ogladanie tego z kompa...

Aleks1662

masz racje nie jest zly jest tragiczny...... :P mi prywatnie sie wogole nie podoba ale ogladam bo musze wiedziec jak to zakoncza.... :P

ocenił(a) serial na 10
sweetblondi_04Ruda

no wiem.. szczególnie pierwsze 4 odcinki ...;/ Wszystko tak trochę na siłę jest w tym sezonie :( Chociaż teraz po 11 się rozkręca ;p (hmm..trochę późno..)

ocenił(a) serial na 4
Aleks1662

"Wszystko tak trochę na siłę jest w tym sezonie " - "zasugeruje" stwierdzenie, ze juz od drugiego wiekszosc rzeczy bylo na sile...

shamar

Dla mnie "na sile" to zaczol sie 3 sezon......

Masz racje Olu:P 4 pierwsze odcinki to kompletna klapa.... a reszta tez mi sie nie podoba...

juz kiedys zasegurowalam ze powinni ten serial zakonczyc na 2 sezonie bez sceny pojawienia sie Billa Kima:P

ocenił(a) serial na 8
sweetblondi_04Ruda

Hehe...dziwne.Nikt nie pisze debilizmów ostatniego odcinka, a przecież było ich trochę, na przykład dziwne, że Sara cały czas miała tego kwiatka z papieru. I rozwaliła mnie scena, w której Scofield jedzie(tak w ogóle to ciekawe, gdzie), i na siedzeniu obok ma kwiatka i pistolet.
Jeśli twórcom chodziło o dodanie przez to dramatyzmu, to się nie udało, bo więcej w tym komizmu. No bo po co Scofieldowi pistolet, jeśli i tak nie potrafi do nikogo strzelić(co w tym odcinku udowodnił, gdyż miał doskonałą okazję, by zabić Susan)?

ocenił(a) serial na 4
Altair9

Szczerze to nie wypisywalem bo ogladalem ten odcinek piate przez dziesiąte np. nie wiem jak nawial ten latynos z tym starym - widzialem ze ich kontrola skierowala gdzies na bok a dalej nic...

Ogolnie jak zwykle zabawny byl grozny wyraz twarzy Scatfielda, buehehe.
Wiem, ze jak ogladalem to wychwicilem kilka głupot ale juz zapomnialem ... czyli latwo mi wyplynal ten odcinek z glowy najwyrazniej

ocenił(a) serial na 7
shamar

Ten latynos ukrył się w schowku za siedzeniem pasazera, a straznicy sprawdzili tylko co się znajduje na naczepie.

Większą głupotą było to, że przed muzeum, gdy "zły agent" tylko wyjął broń, to od razu rzucili się na niego strażnicy, a gdy Scofield mierzył z pistoletu przez 15 sekund do Susan, nikt tego nie zauwazył... I o dziwo po chwili strażnicy zaczęli strzelać do samochodu, którym uciekała Susan zamiast do Scofielda który miał broń...

ocenił(a) serial na 4
DibbleR

"Większą głupotą było to, że przed muzeum, gdy "zły agent" tylko wyjął broń, to od razu rzucili się na niego strażnicy, a gdy Scofield mierzył z pistoletu przez 15 sekund do Susan, nikt tego nie zauwazył... I o dziwo po chwili strażnicy zaczęli strzelać do samochodu, którym uciekała Susan zamiast do Scofielda który miał broń..."

jak najbardziej - to otym zapomnialem..heh

ocenił(a) serial na 10
shamar

skoro tak narzekacie na ten serial to po co te zbędne komenatrze ? po co oglądacie ? po co tracicie czas ? nie kumam ludzi . Czepiaja sie zbednych pierdolonych szczegołow .

ocenił(a) serial na 8
tobiasz17azs

A ja nie kumam Ciebie. Forum jest po to, żeby na nim pisać. Ten serial jest tutaj, żeby o nim pisać. Oglądamy go, żeby wypisywać, co o nim myślimy. Żeby się właśnie czepiać. Bo o sezonie III nie można pisać określeń typu "głosujcie 10\10, bo musi być na szczycie top10", albo "najzajebistszy serial na świecie", bo to z każdym odcinkiem staje się coraz debilniejsze. Jeśli uważasz, że trzeba tu wypisywać same dobre rzeczy, to się mylisz.

A skoro tak narzekasz na te komentarze, to po co je czytasz? Po co te głupie pytania? Po co tracisz czas? Po co niepotrzebnie się czepiasz tych komentarzy?

ocenił(a) serial na 4
tobiasz17azs

jakie zbędne komentarze ?? moze są zbedne dla ciebie a skoro tak to po co je czytasz. Z tytułu tematu mogles tez wywnioskowac ,ze nie bedzie tu raczej miejsca na "ochy" i "achy" nad ta papką. Nie oznacza to,ze ów sezon 3ci nie ma plusów... zawsze cos sie znajdzie np. ładne plenery, ładne kobiety, heh

tobiasz17azs

zgadzam sie z poprzednimi wypowiedziami:P to forum jest wlasnie po to zeby sie czepiac i komentowac to co sie podoba i to co nie... takie jest przeznaczenie for...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones