PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=236096}

Skazany na śmierć

Prison Break
7,6 218 127
ocen
7,6 10 1 218127
7,0 11
ocen krytyków
Skazany na śmierć
powrót do forum serialu Skazany na śmierć

Będzie nowy sezon :)

ocenił(a) serial na 9

Stacja FOX ogłosiła, że w przyszłym roku w amerykańskiej telewizji pojawi się piąty sezon "Prison Break", a zagrają w nim ponownie Wentworth Miller i Dominic Purcell.

Była to wiadomość o tyle zaskakująca, że wydarzenia z ostatniego sezonu wyraźnie sugerowały śmierć głównego bohatera, czyli Michaela Scofielda, granego przez Wentwortha Millera. Co więcej, minęło 6 lat od finałowego epizodu.

Twórca serialu (Paul Scheuring) twierdzi, że istnieje logiczne wyjaśnienie na powrót Micheala. W planach jest 10 nowych odcinków.

Ciekawie, ciekawie :)

smielak

Boże, przecież to będzie bez sensu. Pewnie okaże się, że cudem jakoś przeżył tak jak Sara. 4 sezon według mojej opinii był już porażką a teraz ma być 5? Ciekawe przed czym będą teraz uciekać...

ocenił(a) serial na 9
Goja_2

Dobra wiadomośc, bo to jeden z lepszych seriali, ale jestem przekonana, że nie ma logicznego wyjaśnienia na powrót Michaela. Przecież i tak by umarł, w Final Break Sara dostaje od Mahone wyniki badań jego krwi... Jeśli dadzą nam zmartwychwstanie tak beznadziejne jak to Sary w 4 sezonie (cieszę się strasznie, że "przeżyła", bo nie widze tego serialu bez niej, ale sposób w jaki to zrobili - porażka) kiedy okazuje sie, że głowa w pudełku nie była jej to będzie słabo, ale i tak cieszę się, że serial wraca.

ocenił(a) serial na 10
kylieyonce

Był walnięty prądem i stracił pamięć, ale to naprawiło mu mózg pod innym względem i już nie choruje na tą śmiertelną chorobę.
Pomaga odrodzonej Firmie, gdzie jest jedną z ważniejszych postaci, gdy natrafił przypadkiem na swoją rodzinę, zaczęło mu się przypominać...

Czemu nie?

ocenił(a) serial na 9
lukaszpolowczyk

Przepłynięcie przez mózg kilku kilowatów prądu miałoby usunąć raka który dał przerzuty ?
Gratuluje mózgu. :)

ocenił(a) serial na 10
Patrick00

Przecież to tylko film. ;)
A prądem leczy się różne rzeczy. ;)

ocenił(a) serial na 10
lukaszpolowczyk

Chyba choroby psychiczne w latach 70-tych :D

ocenił(a) serial na 10
nillvo

No to to to! :)

ocenił(a) serial na 9
Patrick00

Ale przecież Final Break nie ma nic wspólnego z serialem, ludzie... To są osobne dwa epizody nagrane przez jakąś arabską telewizję, alternatywna historia. Właściwa historia kończy się w momencie zakończenia ostatniego sezonu, Final Break do tego nie mieszajcie.

ocenił(a) serial na 9
genwanders

To ma wiele wspólnego, a właściwie wszystko. Final Break składa się z 2 niewyemitowanych odcinków 4 sezonu. To był ciekawszy sposób przedstawienia zakończenia. Żadne alternatywne zakończenie.

genwanders

Nie pamiętam już za dobrze końca 4 sezonu, ale tam chyba była wizyta Sary na grobie Michaela. Dodatkowe odcinki pokazały jak to się stało. Tak mi się przynajmniej wydaje.

ocenił(a) serial na 8
Patrick00

Wiesz teraz wychodzi taki film "Cuda z nieba" z podobnym motywem, może twórcy filmu są w zmowie z twóracmi PB :)

kylieyonce

A ja jestem przekonany, że ejst na to logiczne wyjaśnienie, przyznał, to nawet sam tworca. Poza tym gdzies kiedys czytałem o tym, ze Michael żyje i jak to sie stało, tylko nie pamiętam co to było.

ocenił(a) serial na 8
kylieyonce

nie takie rzeczy robili w filmie a swoja drogą to tylko wyniki badań nie było pokazane jak ucinaja mu głowe albo jak płonie zywcem

ocenił(a) serial na 9
Goja_2

Najlepsze sezony, to 1 i 3, analogicznie 5 tez musi byc dobry. Z chęcią obejrze.:P

ocenił(a) serial na 9
Goja_2

W dodatkowych odcinkach Micheal pomógł Sarze uciec z więzienia a T-Bag trafił do izolatki ( za pomoc w uciece tak twierdzili strażnicy ) więc nasuwa się myśl że Micheala nie było w tym pomieszczeniu jak wszedł tam ten agent co aresztował Sare.Więc na 100% Micheal żyje :)
Mam nadzieję że piąty sezon będzie świetny i będzie wiecej niż 10 odcinków nie tak jak planują :)

19Milena93

Jak żyje jak został porażony prądem w tamtym pomieszczeniu? T-bag trafił do izolatki za pomoc w ucieczce ale tej poprzedniej nie tej, gdzie ratowali Sarę.

ocenił(a) serial na 9
Goja_2

T-Bag trafił do izolatki za pomoc w ucieczce Sary objrzyj jeszcze raz ten ostatni dodatkowy odcinek :)

ocenił(a) serial na 9
Goja_2

jaką poprzednią w Miami była tylko jedna ucieczka Sary :)

ocenił(a) serial na 9
Goja_2

Poza tym nie każdy porażony prądem umiera i na 100% nie było go w pomieszczeniu jak wszedł tam ten detektyw ( nie było ciała nikogo )

19Milena93

T-bag pomagał w ucieczce Sary? On był w opozycji do Michaela. Poprzednia dotyczyła serialu... wszystko się miesza, generalnie oni ciągle uciekają, a serial stary jak świat.
Nie było ciała, ale go pochowali, a takie porażenie prądu na pewno jest sięw stanie przeżyć. Pewnych rzeczy w serialu się nie pokazuje, bo widz sam się domyśla, co się stało. Ten serial jest tak nie jasny, już go nie pamiętam, a aktorzy są już wiekowi i jak tu oglądać 5 sezon, chyba, że bohaterami mają być ich dzieci.

ocenił(a) serial na 9
Goja_2

Boże ten Klawisz z więzienia w Miami stwierdził że T-Bag im pomógł w ucieczce ( w jakimś sensie Micheal wiedział że co może T-Bag zrobić jedynie ich wspypać ).Jak mogli go pochować jak nie mieli ciała?Ten Cmentarz znajduję się w Kostracyce jest on cześć poległych oznacza on symbol tak jakby pominik itd.Co do porażenia prądem nie w każdym przypadku kończy się śmiercią wiesz ile jest przpadków porażenia a ludzie żyją i mają się dobrze.Radzę obejrzeć jeszcze raz serial to zrozumiesz o czym pisze i o co mi chodzi :)
Ja osobiscie czekam na piąty sezon :)

19Milena93

Co z tego, że Kostaryce? A to ciała nie można już przetransportować? Wyraźnie go pochowali jest scena ukazania grobu Michaela, czyli mieli ciało ( w domyśle, skoro był pogrzeb musi być ciało). Przypadki przeżycia porażenia prądem są, ale nie w takim stopniu, gdzie całe wyładowanie o takim natężeniu przechodzi na jedną osobę. Zresztą sami w serialu powiedzieli, że takie porażenie jakie miał Michael skutkuje zgonem.

ocenił(a) serial na 9
Goja_2

Niech Ci będzie nie będę się z tobą sprzeczać bo dalsza konwersacja nie mam sensu

ocenił(a) serial na 9
Goja_2

A poza tym ty masz swoje zdanie ja mam swoje :)

ocenił(a) serial na 8
Goja_2

akurat ciała faktycznie nie musi być w grobie, w takich wypadkach zakopuje się zwykle pustą trumnę. Ale jeśli Michael przeżył, a jego przyjaciele przez kilka lat o tym nie wiedzieli, zostawił swoje dziecko i w ogóle... Słabe by to było, zakończenie serialu jest świetne, nie powinni go psuć :/

użytkownik usunięty
Sol89

Co sądzisz o T-Bagu ?

ocenił(a) serial na 8

Uwielbiam parszywca, a co? ;)

ocenił(a) serial na 9
Goja_2

chciłabym tylko zauważyć, że skoro Sara uciekła z więzienia a Lincolna oskarżono pewnie o pomoc jej w tym i uciekli za granicę to chyba jasne, że nie miałaby szans odzyskać ciała męża bo gdyby się po nie zgłosiła by ją zamknęli więc historia z pustym grobem jest bardzo prawdopodobna

ocenił(a) serial na 10
19Milena93

Gdy Michael zbliżał te dwa przewody do siebie to przeskoczyła iskra o długości ok. 15 cm. Żeby iskra przeskoczyła na 1 cm jest potrzebne ok. 10 kV. Patrząc na to tak to jest nie możliwe że przeżył, zostałby od razu spalony. Nie było jednak pokazane jak łączy te przewody. Mógł coś jednak wymyślić.

ocenił(a) serial na 9
ziemniak44

Teraz to jedynie możemy snuć teorie jedno jest pewne Michael żyję 5 sezon miał być w tym roku ale puszczą go w 2017 tu masz zwiastun :)
https://www.youtube.com/watch?v=x9T-9fZn_oA

Goja_2

19Milena83 ma rację - T-Bag nie pomógł w ucieczce Sary, ale Burrows na widzeniu mu naściemniał, że dostanie kasę, ten wydał człowieka generała, któremu skroili kasę, T-Bag nie dostał przelewu na konto bo nie miał go dostać i sprzedał plan na (tak mu się wydawało) na uwolnienie Sary strażnikom, co spowodowało wyłączenie alarmu i czujników pożarowych przez co Michael palnikiem przepalił zamek i otworzył przedostatnie drzwi... Scofield powiedział jak wyłączyli alarm, że jednego można spodziewać się po T-Bagu na pewno, zawsze sprzeda informacje, w tym przypadku powiedział co chcieli, co pomogło w ucieczce Sary za co później posądzili T-Baga o pomoc w ucieczce... Oglądałem przed chwilą, więc wiem co piszę...

ocenił(a) serial na 9
Shaker82

Troszkę przekręciłeś mój rocznik :) Prawda jest taka, że Michael żyję znowu wylądował w wiezieniu.Zobaczymy jak scenarzyści wytłumaczą śmierć Michaela :) Jeśli ktoś nie oglądał zwiastunu to prosze bardzo :)
https://www.youtube.com/watch?v=x9T-9fZn_oA
Ja nie mogę się już doczekać :)

ocenił(a) serial na 9
Shaker82

Tak właśnie napisałam że T-Bag nieumyślnie pomógł Sarze w ucieczce wystarczy przeczytać moje komentarze :) a ty Shaker82 przeczytałeś jak i również oglądałeś uważnie serial :)

Goja_2

cześć
Nazywam się Wiktoria
Jak się panu, że chcemy, aby skontaktować się ze mną poprzez mój adres e-mail
Adres victoriaoneill1@yahoo.c o m nowego znajomego

ocenił(a) serial na 9
smielak

Ciekaw jestem czy pokażą to co się działo w ciągu tych 4 lat co minęły pod koniec ostatniego odcinka czy zahaczy to o te 4 lata.

ocenił(a) serial na 5
tihomax

film "ostatnia ucieczka" podobno to wszystko wyjaśnia co było w ciągu 4 lat

ocenił(a) serial na 6
smielak

Słysząc wieści o nadchodzącym sezonie PB pomyślałem, jak dawno nie oglądałem tej produkcji :)

Miałem zamiar odświeżyć sobie jedynie pierwszy sezon, co oczywiście skończyło się niepowodzeniem, i tym sposobem wszystkie weekendy lipca poszły się że tak powiem, je*bać, bo poświęciłem je na przygody Mike'a, Linc'a i pozostałej bandy milusińskich z Fox River l]

Serial mimo absurdów i niedociągnięć ma klimat i wciąga jak ruchome piaski - cieszę się na nowy sezon :)

ocenił(a) serial na 9
Einshaew

ocena 6 i chciało ci się drugi raz oglądać?

ocenił(a) serial na 6
tihomax

Przecież ocena 6 oznacza że serial jest niezły, dlaczego więc miałoby to mieć wpływ na ponowne obejrzenie?
Zresztą oceny nie zawsze muszą odzwierciedlać odczucia związane z filmem - np. Salę Samobójców oceniłem na 1 mimo tego, że uwielbiam ten film bo bawi mnie do łez i oglądam go regularnie od czasu do czasu by poprawić swoje samopoczucie :)

Einshaew

również jestem po odświeżeniu całej serii ;)
to jak bedzie ten nowy sezon? jakieś potwierdzone info na internetach? ;P

ulcia010

mam cała serie na dvd ;P procz ostatniego odcinka dodatkowego

ocenił(a) serial na 9
Einshaew

No to widzę że z tobą jest gorzej niż myślałem. Uwielbiam ten film, więc dam mu 1 :/

ocenił(a) serial na 6
tihomax

Wiesz, ciężko traktować twoje oceny nt. cudzej psychiki w momencie, w którym masz dolana na avatarze ;]

Szacheu-mateu

ocenił(a) serial na 9
Einshaew

napisał pieseł

ocenił(a) serial na 6
tihomax

Prezydent Pieseu, SUCH!ko

Szacheu - mateu i po makale.

ocenił(a) serial na 9
Einshaew

Wygrałeś, zmieniam avatar

ocenił(a) serial na 6
tihomax

Żeś się postarał.

ocenił(a) serial na 9
Einshaew

prostu w dziub

ocenił(a) serial na 6
tihomax

Twój chłopak wie, że upubliczniasz na forach to, co mówi do ciebie w sypialni?

ocenił(a) serial na 9
Einshaew

p-p-p-p piąchy złącz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones