Skazany na śmierć
powrót do forum 3 sezonu

Sezon 3

ocenił(a) serial na 6

Podobno w trzecim sezonie ma pojawic się postac kobieca, która będzie równiez dorównywac inteligencją Mike'owi. Na początku ma byc po ich stronie, a później będą co do tego wątpliwości. A no i ma się podobno zainteresować Mike'iem albo Linc'iem.

ocenił(a) serial na 7
ferrari

Plotka plotką, skąd Ty dorwałaś takie informacje, wdzięczna byłabym za link.
Pozdro...

ocenił(a) serial na 6
Lalu

Na jednym z forum to dorwałam, ale linka nie było do tego a tak brzmi w orginale:

New Female Character for Season 3!
By Nikki | Related entries in Prison Break Spoilers
According to the latest Ask Ausiello:

I neglected to mention last week that series creator Paul Scheuring also told me that a new female series regular will be added to the cast next season. ?She is Michael?s equal in terms of intelligence,? he revealed of the not-yet-cast newbie. ?And she would seem to be coming down on the side of good initially, but there will be questions [about] whether that?s a facade. And she?ll be a love interest for one of our characters.? (My guess? Pucker up, Linc!) Scheuring also spilled that ?90 percent? of the conspiracy will (thankfully) be wrapped up by the end of this season. ?The audience will definitely get closure. It?ll feel like this is the endgame of the story, and yet there will be a few unanswered questions.?

?She is Michael?s equal in terms of intelligence,? he revealed of the not-yet-cast newbie

Not yet cast, makes you wonder if it is Jane or Kellerman's sister. These roles have already been cast.

But they have a habit of having someone as a guest then changing the actor and then giving the character more screen time. For example Terrence Steadman.

ocenił(a) serial na 7
ferrari

Dzięki. Tyle mi wystarczy. Szkoda, że nie podali więcej szczegółów.
Pozdro...

ocenił(a) serial na 10
Lalu

JA tam mam nadzieje, że będzie 3 sezon juz w kilku miejsach przeczytałam, że takowy ma powstać tylko pardziej martwi mnie plot =/ obecnie jestem w trakcie oglądania 2 sezonu i traci trochę w porównaniu z 1, więc muszą się postarać przy 3, bo serial jest zajebiście fajny....hmmmmmm

ocenił(a) serial na 8
ferrari

Ja mam nadzieje ze 3 sezonu nie będzie, bo drugi już jest o wiele słabszy od pierwszego, poza tym widać po lostach jak to się ma z 3 serią... :D
Niech zakończą na dwóch :D

ocenił(a) serial na 10
Kaczorek

A ja chciałabym żeby 3 sezon powsatł. Początkowo jak oglądałam 2 zezon te pierwsze 5 odc stwierdzialam że serial się wyoalił i staercili scenarzyści natchnienie ale już od 6 w zwyż klimat i napiecie powraca.

p.s. Kaczki i ryby głosu nie mają =P

ocenił(a) serial na 6
ferrari

"postac kobieca, która będzie równiez dorównywac inteligencją Mike'owi"

Najpierw hinduski weterynarz-cudotwórca przyszywa na żywca odciętą dłoń, a teraz to... coraz więcej elementów fantastyki w PB.

ocenił(a) serial na 10
Mariusz_Saint

Hmm.. w zasadzie byłoby ciekawie,gdyby była to ww siostra Kellermana :))
w 17 odcinku wspominał,że nie widział jej 15 lat,więc ... całkiem możliwy jest jej "cudowny powrót" :))

ocenił(a) serial na 10
k16a7

Ja jestem dopiero na 13 odc 2 sez ale może to ta Jane jest jego siostrzyczką =)A co do tej nowej postaci kobiecej to mam nadzieje ze bedzie krótkowłosą blondynka =P bo osobiscie nie trawie Pani dr Sary.

Mariusz_Saint

Najpierw hinduski weterynarz-cudotwórca przyszywa na żywca odciętą dłoń

Przecież on T-Bag'owi przyszył tą ręke na krótki czas, Gdyby T-Bag nie zdobył pieniędzy to by już dawno nie żył ...

ocenił(a) serial na 10
Mariusz_Saint

wg mnie tez na 2 sezonie powinna sie akcja zakonczyc - pierwszy byl setki razy lepszy od drugiego. W drugim za duzo fantastyki. Przyklad z reka to kropla w morzu.

użytkownik usunięty
sniperwolf

Tu nie chodzi o to, że jest nierealne. Twórcy jeszcze nawet urealnili serial kosztem jakości. Gdyby dalej był plan, tatuaż i geniusz Michaela wtedy byście piali, że to jest nierealne. Oni skończyli z nim. Pieprzenie z tym, że wszystko jest nierealne. To jest serial nie dokument. To nie poradnik dla uciekinierów tylko to ma nas BAWIĆ i to jest w tym genialne. Serial jest genialny ale i tak znajdą się specjaliści od fizyki/medycyny/więzienia itd.

ocenił(a) serial na 6

Bawią cię debilizmy w stylu "okaleczony T-Bag rozwala jedną ręką łeb faceta dwa i pół raza cięższego i silniejszego od niego"? Gratuluję.

ocenił(a) serial na 8

No wiesz bawiła mnie pierwsza seria, a druga już nie, ale nie za sztuczność czy tam brak realizmu... Jezeli ma nas bawić to prosze bardzo:
Serial Heroes - nie realistyczny a ile radości...
Lost-ci - Ten serial mnie bawi totalną głupotą scenarzystów, którzy zapewne sami nie wiedzą jak to zakończyć...

ferrari

ja gdzies znalazlem, że sezonów ma byc az 7(źródla nie pamietam). A pozatym jaka w tym serialu jest fantastyka? ze ktoś zdobył plany i wytatuował sobie na ciele najważniejsze rzeczy? To coś w rodzaju sciągi. bardziej nienormalny jest dla mnie Mahone, znawca wszystkiego i każdego nastepnego ruchu.

ocenił(a) serial na 8
koshi7

Nie nie chodzi o plany... a jeżeli chodzi o Mahona to własnie jak dla mnie ta postać ratuje ten serial ( Nielicząc linca, który coraz bardziej mi sie podoba) A Mohone nie jest nienormalny tylko inteligenty i dokładnie rozpracował plan Micheala...

ocenił(a) serial na 10
Kaczorek

no i jest jeszcze znerwicowany i ma tajemnice jak kazdy w tym serialu która nie powinna wyjść na światło dzienne w jego mniemaniu, osobiscie za nim nie przepadam,a co do ilości sezonów to ja czytałam o 6 wypowiedź reżysera, producenta albo kogoś tam nie pamietam dokładnie i nie pamietam gdzie to było.

Ja nie lubie Sary i LJ

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones