Skazany na śmierć
powrót do forum 1 sezonu

Nie rozumiem , drodzy Państwo , fenomenu tego serialu... wiele osób mi go polecało, a ja właściwie po jednym odcinku z dużą dozą prawdopodobieństwa umiałam zgadnąć zakończenie (tak, potem ktoś mi je opowiedział). Wręcz ból mi sprawiało oglądanie pierwszych trzech odcinków, tak mi się dłużyły niemiłosiernie... No cóż... wolę co innego

ocenił(a) serial na 8
thesa

Fenomen tego serialu polega na tym ile odbiorca ma lat:) zrozumiałem to jakiś czas temu. Skazanego na śmierć włączyłem sobie pierwszy raz z 7-9 lat temu miałem wtedy jakoś 13-15 lat i po 1 odcinku był dla mnie mistrzostwem totalną topką, emocje na końcu każdego odcinka 100 procentowe i ta nie pewność czy aby brat majkela przeżyje kolejny dzień, był to tez mój pierwszy serial w życiu więc nie kumalem zbytnio jak działają "fabuły" i na dzień dzisiejszy wiadome, że Lincoln no... nie może zginąć skoro fabula opiera się na nim :) i tak jak parę lat temu ten serial był dla mnie 10/10 to tak jak dojrzalem to jest taka papka, sieczka, typowe super zakończenia żeby oglądać next odcineki itd. dzisiaj nie potrafilbym go obejrzeć ponownie choć za dzieciaka ogladalem z 2,3 razy. Jest dużo lepszych seriali całe szczęście:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones