Skazany na śmierć
powrót do forum 1 sezonu

to były najlepsze sezony, na drugim mogli zakończyć.

kasia12363

Pierwszy sezon z ręką na sercu przyznam, że był rewelacyjny. Próbowałam szczerze podejść do drugiego sezonu z takim samym entuzjazmem co przy pierwszym, obejrzałam naciąganie może kilka odcinków, które nie były według mnie już tak dobre jak ich odpowiedniki w pierwszym sezonie, więc na dobrą sprawę produkcja mogła sobie dać spokój już po pierwszym, bardzo udanym wejściu zamiast ciągnąć historię jak każdą inną wzorując się na innych amerykańskich tasiemcach.

użytkownik usunięty
2hot2be4got

zgadzam sie . 1 sezon i basta . ciągniecie było niepotrzebne

ocenił(a) serial na 8

heh.. drugi też nie był najgorszy... wzruszyłam się w paru momentach:) np jak Sucre chciał żeby Scofield zostawił go w tej rzece... albo jak Pope pozwolił Scofieldowi iść wolno po tym jak zdobył dla niego klucz.... albo jak Michael nie zostawił na śmierć tego gościa co mial mu powiedziec gdzie wyląduje samolot....albo jak Kellerman rozmawial z siostrą i próbowal się zabić...albo jak Scofield się spowiadał po tym jak tego dziadka w sklepie okradł i uderzył..... a najbardziej chyba jak T-Bag uwolnił tą babke z dziećmi.. to było takie er.. szokujące... bo on nigdy nie przejawiał żadnych ludzkich uczuć..a tu... taki gest.. zamiast zaj***ć siekierą haha:D także drugi sezon też nie byl zły... ale fakt.. pierwszy troche lepszy... co do minusów dwójki jedynie przyznam że troche za dużo akcii, pościgów i strzelanin, a takich rzeczy w nadmiarze nie lubię. Ale ogólnie ok. Cały serial fajny.. z tym że czwarty sezon oglądałm sporadycznie.. tzn nie wszystkie odcinki...

ocenił(a) serial na 8
Xandria

Drugi sezon jeszcze miał ręce i nogi, bo spora część widowni chciała zobaczyć jak się potoczą losy ósemki z Fox River po ucieczce z więzienia. Dodatkowym plusem tej serii jest wprowadzenie Alexandra Mahone'a. Oczywiście sezon drugi oglądałem ponad 3 lata temu, ale najlepsze odcinki jakie pamiętam to 4( zastrzelenie Abruzziego) 5, 6 i 7 (5 milionów w Utah i śmierć Apolskisa) 9 (Scofield poznaje przeszłość Mahone'a, a Bellick i Geery torturują Bagwella) i 13 (Bellick trafia na odsiadke do Fox River, T-bag odnajduje nowy adres swojej lubej, a Kellermann zdradza firme i przechodzi na strone braci)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones