Skazany na śmierć (2005-2009)
Skazany na śmierć: Sezon 2 Skazany na śmierć Sezon 2, Odcinek 16
Odcinek Skazany na śmierć (2005-2009)

Chicago

1h
8,6 1 051
ocen
8,6 10 1 1051
Skazany na śmierć
powrót do forum s2e16

Super muzyka, świetne sceny, niesamowite zakończenie. Oby końcówka drugiego sezonu trzymała klimat tego odcinka. Gratuluje twórcom, nareszcie poziom pierwszego sezonu.

ocenił(a) serial na 10
Jake_Boe

Wow chyba najlepszy odcinek 2 sezonu:D:D:D:D bardzo ciekawa muzyka genialnie dostosowana do akcji i wydarzeń a koncówka prawie sie popłakałem

ocenił(a) serial na 10
JoeyTribbiani

Pani prezydent z podlozonym glosem genialne :) Czekamy na dalsze odcinki.
Bellick - agentem to tez nie bylo do przewidzenia. I po świrusie...

W tym momencie spojleruje i bardzo dobrze temat jest odpowiedni. W koncu gdzies trzeba podzielic sie emocjami.

Pozdriawiam!

kylo_masters

to, że skośnooki bawi się w prezydentową było oczywsite :).

Jake_Boe

Tak! Muzyka najwspanialsza jak dotychczas. Ogółem cały odcinek spokojny, bez jakichś większych uniesień (tzn. wybuchów, pościgów, odcinania dłoni itp.). Mistrzostwo. Brawo dla Jesse Bochco!

Ps. ktoś kojarzy tytuł utworu podczas, którego psychol odlatuje do Hollandii?

arqd

'Home' - Alexi Murdoch, wspaniały odcinek i wspaniale dobrana muzyka - zgadzam sie z Wami :)

ocenił(a) serial na 10
attitude

Alexi Murdoch chyba lubi PB lub PB lubi Alexi Murdocha :)

ocenił(a) serial na 10
Jake_Boe

Spotkanie Kellermana z Sarą - miodzio. T-Bag jadący na rodzinną wycieczkę Volvo po prostu rewelacja !! Oby tak dalej.

ocenił(a) serial na 9
kellerman

szkoda patoshika :( rzeczywiście miał tylko 1 wyjście :( łzy bellicka bezcenne chyba sumienie go rusza, a motyw z wyskakującymi cywilami niesamowity :D

ocenił(a) serial na 9
Jake_Boe

Qrcze ale gdzie wy ten odcinek ogladaliscie?
Aaa no nie moge-az mnie ciarki przeszly jak ktos napisal o koncu i ze sie prawie poplakal..! Zwariuje zaraz jak nie ogladne..:| ;D

Jake_Boe

ahh zakończenie przepiekne! :) Haywire spoczął mając przed oczami swą ukochaną Holandię.. Michael & Sara wreszcie mieli sporo czasu razem, wycieczka T-Baga świetna, akcja z C-Notem tez fajna, no i Kim - jak widze tego faceta to mam ochote mu obić gębę, ale mina mu w tym odcinku troszkę zrzedła jak się nie udało fałszerstwo :)

oliina

zapomniałam jeszcze o Bellicku :D

Bradley Bellick, FBI.
Brad Bellick.|Federalne Biuro Śledcze.
Brad Bellick, FBI.
Agent specjalny, Brad Bellick.|FBI.
Witaj, jestem Brad Bellick z FBI.
Witam.|Jestem Brad Bellick, agent FBI.
Brad Bellick.Przysłało mnie Biuro Śledcze.

nie no jaki lol z niego :D

oliina

Ale majkel był i tak najlepszy na koniec.
w sumie to ta scena jest dobra.

Michael: ekhmm Sara, about before... me too
Sara: (.....) Yeah

rasowe wyznanie miłości.

ocenił(a) serial na 9
Jake_Boe

Niw wiem, moim zdaniem jest coraz słabszy, po tym gdy akcja zaczęła się robić ciekawa gdy dołączył do braci Kellerman znowu spadek ciśnienia. Może byłem w nieprisonbreakowym nastroju:)

ocenił(a) serial na 6
Jake_Boe

Tak to jest z filmami (i serialami), że jak dobre zakończenie to i cały film (odcinek) bardziej sie podoba... a tutaj zakończenie było rewelacyjne... znaczy muzyka była genialnie dobrana. Oby tak dalej :D

ocenił(a) serial na 10
differ

Jedno słowo: ReWeLaCjA.. ;]
A czy ktos wie jaka to piosenka jak T-Bag jedzie z rodzinka samochodem ?

ocenił(a) serial na 6
Jake_Boe

kurde swietny...smutny:(..patoshek i ta muza na koncu..genialnie jak na sezon drugi

cruel6

najlepsze bylo z sara i kellermanem w pociagu ;) ;d
jak sie rzucala xd
a muzyczka na koncu jest po prostu swietna ;)
no i dobre bylo to jak t-bag z rodzinka samochodem jechali xd

ocenił(a) serial na 10
swiechuu

T-Bab znowu popisuwa przy obiedzie z kurczakami itd, dobry jest mam nadzieje że nie zginie bo bez niego to nie bedzie ten sam PB, odcinek może nie świetny ale bardzo dobry na satałym poziomie z super muzą i kilkoma zwrotami akcji, czekam na bonus packa czyli za 2 tygonie 17i 18 odc razem

Jake_Boe

równiez uważam, że odcinek był świetny. tamuzyka i w ogóle. nie spodziewałam się, że sara będzie prółbowała zabić kellermana. również nie spodziewałam się ,że ten pocałunek dojdzie o skutku. a tu proszę. kiss na miarę hollywoodzkiego dobrego kina.

ocenił(a) serial na 4
SatineNic

Wszystko było OK, zakonczenie naprawdę super - odcienek jako cały jeden z lepszych w II sezonie, ale jak zobaczyłem blokadę drogową dla pociągu to spadłem ze stołaka wijąc się ze śmiechu.

Nic głupszego od dawna nie widziałem, mogliby darować sobie czasami takie motywy które psują tylko klimat :>

Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 6
Jake_Boe

a moze ktos zna te muze co leciala na koncu?

cruel6

Alexi Murdoch - Home ale coś nie moge znaleźć. jak znajdziesz to zapodaj linka. będę wdzięczna. PS.co studiujesz?

ocenił(a) serial na 10
Jake_Boe

super jest ten odcinek ciekawe co bedzie dalej z Michaelem i z Sara czy beda razem i jakie beda dlasze odcinki wie moze ktos gdzie moge sobie sobie obejrzec???

ocenił(a) serial na 10
wiking258

nigdzie nie zobaczysz, bo 16 odcinek jest ostatnim na stępny niestety za 2 tygodnie ale bedą 2 naraz 17 i 18 a tytuł 19- sweat caroline

ocenił(a) serial na 10
Jake_Boe

cytat : "ale bedą 2 naraz"
To, że następny za 2 tydgonie to wiem. Ale o tym, że 2 naraz to pierwsze słysze? :>
To potwierdzone info ?

ocenił(a) serial na 10
Radoslavus

To jest nieprawdziwa plotka, która została stworzona przez jakiś program telewizyjny i powielana przez inne. 19 lutego bedzię odcinek 2x17 Bad Blood tak jak podaje jedyne wiarygodne źródło jakim jest telewizja FOX.

ocenił(a) serial na 10
Radoslavus

To jest nieprawdziwa plotka, która została stworzona przez jakiś program telewizyjny i powielana przez inne. 19 lutego bedzię odcinek 2x17 Bad Blood tak jak podaje jedyne wiarygodne źródło jakim jest telewizja FOX.

ocenił(a) serial na 10
kellerman

mam prośbe mógłby mi ktoś podesłać na poczte mp3 Alexi Murdoch - Home?
Z góry wdzięczna jestem.

klaudynka@autograf.pl

pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
Klaudynka

@ Klaudynka

Tutaj masz piosenki z II sezonu
http://www.skazanynasmierc.pl/newbb+viewtopic.topic_id+632+forum+9.htm

ocenił(a) serial na 10
PrAnDeK

yeah. tę stronke znam. pytałam, tylko czy ktoś by był na tyle uprzejmy żeby mi ja maila wysłać.

ocenił(a) serial na 10
Jake_Boe

To wcale nie ma poziomu pierwszego sezonu! Akcja z Sarą w pociągu, melodramatyczna rozmowa Scofielda z nią w kiblu, wahania pana Kellermana. To jest żenada. I po raz kolejny założyli okulary na nos, stali się Klarkiem Kentem i nikt w nich nie rozopoznał superbohaterów. O tak. Geniusz. Poza tym ile razy jeszcze w drugim sezonie będziemy oglądać pogoń w lesie? A śmierć Patoshika była banalna i oczywista. Powiedziałabym nawet, że bardziej płytka i przewidywalna niż śmierć Abruzziego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones