PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=236096}

Skazany na śmierć

Prison Break
7,6 218 216
ocen
7,6 10 1 218216
6,9 12
ocen krytyków
Skazany na śmierć
powrót do forum serialu Skazany na śmierć

Cicho coś a miał powstać z tego co kojarze. w swoich latach był to bardzo dobry serial i nawet ciekawy jestem co tam dalej u nich

ocenił(a) serial na 9
Mortemignis

Miał powstać, ale aktor grający Michaela Scofielda stwierdził nagle, że nie będzie już grał heteroseksualnych postaci.

ocenił(a) serial na 8
Tekashikika

dziwny koleś.... co za problem grać osobę hetero? zawsze można zakończyć wątek z Sarą w jakiś sposób....przykładowo skupiając się na głównej fabule 6 sezonu a wątki miłosne po prostu olać totalnie....

na moje mogą ją nawet zabić jacyś nowi ludzie w 1 odcinku 6 sezonu i niech się dzieje... nowa organizacja? nowe więzienie? nowy cel?

niby każdy mówi, że serial powinien zakończyć się na drugim czy max 4 sezonie a jak dla mnie niech leci, fajnie ogląda się nowe wiezienia i nowe organizacje, jedynie co mi przeszkadza to "zmęczenie" Scofielda i jeśli powstałby 6 sezon to reżyser powinien bardziej go "uśmiechnąć"

ocenił(a) serial na 9
Mortemignis

Ale nawet jeśli usunąć Sarę (choć to bez sensu) to tak czy siak zrobić z Michaela geja nagle? Bo to o to chyba Millerowi chodziło, że jeśli ma grać w czymś to jego postać musi być homo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones