PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=236096}

Skazany na śmierć

Prison Break
7,6 218 248
ocen
7,6 10 1 218248
6,9 12
ocen krytyków
Skazany na śmierć
powrót do forum serialu Skazany na śmierć

COŚ PIĘKNEGO

ocenił(a) serial na 10

Niesamowity serial, jestem osobą która łatwo łzy nie uroni, ale na prison breaku, mianowicie na s04o23 pod koniec się nie da.. łzy idą same z siebie, tak jestem facetem

WPADKA CZY CO ?

Mam tylko mały dylemat, mianowicie po podpisaniu "umowy"z Kellermanem po przekazaniu scylli mamy wydarzenia 4 lata później, Lincoln i reszta ekipy, Sara stoją nad grobem Michela na którym jest napisane że zmarł w 2005 roku, wszystko dzieje się w s04o23. W s5o01 czyli następny odc po o23 na początku Michalel zacxyna mowic ze 7 lat temu odszedł itd. Potrm jest pokazany Lincoln i na grobie Michela jest napisane ze zmarł w 2010 roku. Z kolei aluzja do tego jest fakt( teraz cofamy się z powrotem do wydarzen 4 lata pozniej w odcinku 23 w sezonie 4) Lincolni Sara 4 lata po śmierci Michaela byli razem, natomiast w odcinku 1 sezonu 5 Lincoln spotyka Sare i ona mówi do niego że nie widziała go już 4 lata? Jest To niemożliwe bo Michael zmarł 7 lat temu, a 4 lata po jego śmierci byli razem, więc jak już to 3 lata go nie widziała, czy ktoś też to zauważył?

ocenił(a) serial na 9
Danskopl

Oczywiście, twórcy nie dopilnowali szczegółów po prostu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones