PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=236096}

Skazany na śmierć

Prison Break
7,6 218 248
ocen
7,6 10 1 218248
6,9 12
ocen krytyków
Skazany na śmierć
powrót do forum serialu Skazany na śmierć

B AR GA IN

ocenił(a) serial na 9

(15. odcinek 4 sezonu.) Były to symbole pierwiastków chemicznych i razem tworzyły słowo "bargain" (umowa; okazja):
B - Bor
Ar - Argon
Ga - Gal
In - Ind

Michael twierdził, że w Scylli mogą być zawarte informacje na ten temat, że (teoretycznie) można byłoby używać pełnej energii słońca gdyby złączyć te pierwiastki w ogniwo słoneczne. Czyli w skrócie, pełnia możliwości i władzy.

Ale czy jest w tym trochę prawdy, czy to tylko taki element wymyślony na potrzeby serialu? Bo osobiście wydaje mi się, że bardziej to drugie, ale mogę się mylić.
Może jest tu ktoś lepszy ode mnie z chemii i mógłby to wyjaśnić? ;]

ocenił(a) serial na 9
Julia_20

Po 2 latach podnoszę temat, jako że jest trochę większy ruch na forum i może ktoś wie ;)

ocenił(a) serial na 9
Julia_20

I co, cisza, właśnie oglądam ten odcinek i też mnie to zainteresowało :P

Araiser

Teraz powtarzam serial z tego odcinka i też mnie to zaintrygowało. Nie zdziwi mnie to jak takie coś istnieje, my zwykli obywatele guzik mamy pojęcie co tak naprawdę dzieje się na świecie. Teraz cały czas krąży tylko pandemia, ja w nią wierzę, ale media przesadzają na grubo i w tym samym odcinku był taki cytat: " Pozory często mylą".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones