PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=236096}

Skazany na śmierć

Prison Break
7,6 218 209
ocen
7,6 10 1 218209
6,9 12
ocen krytyków
Skazany na śmierć
powrót do forum serialu Skazany na śmierć

na początku chce tylko dodać, że żadnych trailerów 5 sezonu nie oglądałem jak i niczego nie czytałem na ten temat :)

wieczna kłótnia i ból dupy widzę, ''po co ten 5 sezon...... przecież scofield zginął na łaka mózgu''

tak. była scena przy grobie rzekomo nieżyjącym michaelu, ale kto wam powiedział, że tam niżej leży on? dodam więcej. widzieliście coś więcej w tej scenie jak michael scofield spina czy rozpina przewody żeby spowodować spięcie, dzięki któremu otworzą się drzwi na chwile przez które ucieknie sara? było pokazane jak zginął? nie.. a scenarzyści/kamerzyści często pokazywali trupy w tym serialu, parę przykładów które pamiętam na już:
-śmierć matki i ojczyma L.J, Veronica, Abruzzi, świrus, david apolskis, nick savrin, ten drugi agent od kellermana daniel, Westmoreland.... i w ciul więcej ale po co tyle wymieniać ;p

na moje, przez te spinanie przewodów prąd poraził go do takiego stopnia, że genialny michael scofield ledwo przeżył, stracił przytomność zapewne przy czym choroba odpuściła. zaraz po tym przybiegli strażnicy i przewieźli go do jakiegoś szpitala a potem jak nic na dłuuugi wyrok do jakiegoś więzienia, z którego będzie pewnie próbował uciec :) chociaż nie jestem przekonany czy sam z siebie będzie chciał uciekać, bo wspominał nie raz, że jest tym wszystkim zmęczony.... tymi ucieczkami... więc pewnie znowu jakaś intryga ze strony firmy i innych typów, a ten grób to może być jakaś chwilowa przykrywa wmawiająca że scofield is dead. może to miało ochronić jego bliskich tak samo jak ta płyta na której się nagrał ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones