PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=236096}

Skazany na śmierć

Prison Break
7,6 218 127
ocen
7,6 10 1 218127
7,0 11
ocen krytyków
Skazany na śmierć
powrót do forum serialu Skazany na śmierć

Jeden z najlepszych seriali, a tak nisko? Lepsze są dla was M jak Miłość czy Mody na Sukcesy!!!?? To kpina, dawać 10tki!!!

ocenił(a) serial na 10
Ukassiu18

true

ocenił(a) serial na 10
Ukassiu18

widać niestety że ludzie nie znają się na serialach.
Bo skazany na śmierć jest świetnym serialem oglądam go na FOX-ie i nagrywam go na dysk

ocenił(a) serial na 7
chomik51495

serial przy pierwszym sezonie otrzymał ode mnie 10, przy drugim ocena spadła na 9. Sezon 3 i 4 to już jakaś pomyłka..niestety ekipa PB polasila się na kase a nie robienie dobrego serialu...Szkoda, został zepsuty ogromny potencjal

ocenił(a) serial na 10
sub7

Tylko bez 3 i 4 sezony byłoby bez sensu Firma nadal by istniała

Dla mnie wszystkie sezony są genialne 10/10

ocenił(a) serial na 10
ghost21

Nie ma się co przejmować wiadomo że m jak miłość czy mode na sukces ogląda w większości pusty motłoch który ma kisiel w majtkach po kolejnych romansach ,na zachodzie i usa już im się przejadły takie tępe seriale jak u nas ostatnio masowo produkują serialiki które są przepełnione intygami i romansidłami a wszyscy wyglądają jak modele aż do pożygania .
Polski rynek jest przesiąknięty tandetnymi produkcjamii , nasze seriale nie dorastają nawet do średniej , 1 na 50 wyprodukowanych seriali jest niezły reszta jak seriale typu hotel 52 , szpilki na giewoncie czy całej maści publicznej produkcjii nie nadaje się do oglądania , niestety polski widz jest jeszcze bardzo zacofany i zadowala się byle tandetnym serialem , u nas w polsce jest raptem 150-200 kanałów polskojęzycznych , dla przykładu w usa jest ich ok 700-800 , nic więc dziwnego że jak ktoś chce się tam utrzymać w grze musi produkować coraz to lepsze produkty w stanach stawia się na kreatywność i niekonwencjonalne produkcje , na serio uwzględnia się głos widza , u nas wygląda to inaczej zdziera się pomysły z zachodu i robi polskie wersje w większości są to gnioty , takim sposobem zamiast oglądać coś nowego oglądamy odgrzewane gówno któro w wersjii "amerykańskiej " było zjadalne to u nas to wygląda beznadziejnie . Troche się rozpisałem ale wracając do sedna sprawy nie ma się co sugerować topką bo wiele osób poprostu nie ma możliwości obejrzenia dobrych seriali w czasach gdzie większość społeczeństwa ma ograniczony dostęp do seriali i filmów , oglądają przeważnie tvp , polsat , tvn i inne ogólnodostępne kanały na których przeważnie królują produkowana przez te stacje papka , nie mają poprostu możliwości skonfrontowania z porządnymi produkcjami .

użytkownik usunięty
ghost21

Dla mnie tez. To serial milionlecia

ocenił(a) serial na 6
Ukassiu18

Serial jest oceniany za całokształt. Pierwszy sezon - rewelacja! Świetny, świeży pomysł, solidne wykonanie, faktycznie robił wrażenie i był niepowtarzalny na tle innych. Natomiast każdy kolejny sezon co raz bardziej psuł renomę tego serialu, a wisienką na torcie jest oczywiście czwarty sezon, który był po prostu niedorzeczny. Gdyby serial się skończył na 1 sezonie, dałbym 10, ale za całokształt - naciągane 7.

ocenił(a) serial na 10
Doback

niedorzeczny to znaczy? drugi sezon życie na wolności, 3 sezon świetny pomysł z Soną, 4 sezon rozprawienie się z Firma, wszystko świetnie ułożone...

Ukassiu18

m.in. pewnie dlatego, że dałem 1/10 :D

ocenił(a) serial na 10
krnabrnykrzys

to znaczy, ze sie nie znasz.

ocenił(a) serial na 10
Ukassiu18

Ten serial albo się kocha albo nienawidzi ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones