PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=750071}

Skazany na śmierć: Sequel

Prison Break: Sequel
7,6 19 094
oceny
7,6 10 1 19094
Skazany na śmierć: Sequel
powrót do forum serialu Skazany na śmierć: Sequel

Wiele osób...

ocenił(a) serial na 10

Wiele osób twierdziło, że powrót PB po tylu latach będzie katastrofą, odgrzewanym kotletem :)
Jestem ciekawa ile z tych osób co tydzień wyczekuję kolejnego odcinka :)
Dla mnie ten serial jest po prostu świetny cieszę się, że wrócił po tylu latach :)
Ten serial po prostu przeszedł moje oczekiwania warto było tyle czekać na aż tak świetny sezon :)
Z niecierpliwością czekam na kolejny odcinek :)
P.S Mam nadzieję, że będzie więcej seoznów niż 5 :)

ocenił(a) serial na 1
dymas23

Dymas23
Informuję cię, że jesteś ostatnią spiehdoliną i założe się, że twoja matula chlała wódkę w ciąży jak i przy porodzie. Po prostu jesteś zjebhany...

dymastodebil

krzysiu to na pewno ty...
pokazujesz jak bardzo chory jesteś skoro tyle czasu po serialu fatygujesz się i zakładasz konto.
to się leczy poj.e.bie

dymastodebil

przykro mi że masz tak smutne życie..

dymas23

To ty się kompromitujesz pajacu, także zamilcz.

Szejku

jaki ty masz z kolei problem? kompromituje się czym?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Szejku

hahahahahahahahahahahahahahahahahaha
krzysiu cie naslal czy co? xd
zalosneeeeeeeee xd

dymas23

Jak widzisz każdy cię ora pajacu, także przestań się kompromitować i znikaj.

Szejku

haha ty jesteś każdy?
szkoda strzępić ryja na ciebie
wyjdź stąd i nie wracaj.

dymas23

Nie, po prostu jesteś osamotniony w swojej głupocie i każdy cie jedzie jak burą sukę.

Szejku

przeprosić? mogę jedynie powiedzieć twojej mamie że przykro mi że takiego kogoś musiała wychowywać

dymas23

Dymas to niedopiehdol, zgadzam się z innymi. :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 8
dymastodebil

ALE ŁBY Z WAS SIKAM

ocenił(a) serial na 4
dymas23

Pomyślałeś przez chwile ,że większość którzy to oglądają to małolatki i bachory ,które zachwycają się albo Michaelem albo zje...ną Sarą ! Dziś niestety panuje wszechobecne bezguście ,ludzie kopiują od innych nie mają własnego zdania ,wszystko musi się podobać bo przecież podoba się większości na FB Instagramie i innym ujostwie! Niestety takie czasy chore ,nie ma wymagań co to gry aktorskiej fabuły niczego ,filmy robione są tylko dla kasy , wystarczy fajna laska ,masa efektów specjalnych i jest super maga hit ,uj z tego ,że film jest kiepski . Też oglądam ten sezon z sentymentu ,ale to nie znaczy ,że muszę się nim zachwycać .

Oczajdusza

Ale to takze nie oznacza ze masz prawo wyzywac kogos od zje**banych... bo niby dlaczego taka jest????

dymas23

Ciebie ma każdy prawo wyzywać.

corristox

Dokładnie, straszliwa porażka.

ocenił(a) serial na 3
19Milena93

Obejrzałem 5 odcinków i tylko utwierdziłem się w przekonaniu, że serial będzie katastrofą i odgrzewanym kotletem. Trochę smutek, bo chciałem, żeby było inaczej. No cóż - tak się kończą próby wskrzeszania legend, a raczej zbijania kapitału na ich popularności.

ocenił(a) serial na 10
corristox

Takie jest Twoje zdanie :) Ja mam zupełnie inne jak i dużo tu osób :)

ocenił(a) serial na 3
19Milena93

Jak się ma 24 lata to każdy gniot dobrze wygląda.

taksido

aaa to w takim razie od jakiego wieku ludzie stają się krytykami wybitnymi?;/

masakra co za człowiek...co ma wiek do oceny filmu.. dobra rozumiem jakby miala 14 lat, ale człowieku ogarnij. znam starszych od Mileny, którym się podoba ten serial. a Ty co ile masz lat?

ocenił(a) serial na 10
taksido

hahahahaha nie osłabiaj mnie to, że mnie sie podoba nie znaczy, że Tobie musi.
A wiek nie ma tu nic wspólnego.

ocenił(a) serial na 7
19Milena93

Oglądam tylko z sentymentu, ale od 3 sezonu wszystko w tym serialu się zepsuło. 5 sezon jest jeszcze gorszy. Naciągany, przywidywalny jak cholera, nudny, zbyt przyspieszony i olali połowę wątków. Nawet nie pomyśleli o tym, żeby wyjaśnić co stało się z Sofią i LJ tylko już znaleźli nową laskę dla Linca. T-Bag, który był jedynym pozytywnym aspektem aktualnie zniknął i dalej są nudy. Michael dalej jest uznawany za świętego, a Jacob jak przewidziałam od razu jest tym złym, żeby Sarah nie miała problemu z wyborem

ocenił(a) serial na 10
Claudia_filmweb

Dla mnie 5 sezon jest świetny :) Czekałam czekałam i się nie rozczarowałam :) Z tym przewidywalnym zaszlałaś koleżanko nie wiem w którym momencie serial jest przywidywalny? Zgadzam się z Tobą że 3 sezon nie był udany ale i tak można obejrzeć dla Michaela i jego genialnych pomysłów :)

19Milena93

Nie wiem co się może podobać w tym sezonie. Możliwe, że początek był ciekawy. Jednak im dalej tym gorzej. Posejdon i ta blondyna z fagasem działają mi na nerwy. Ogląda się to bo ogląda ale żadnej w tym dramaturgii ani polotu.

ocenił(a) serial na 10
Mario4all

Tak jak mówię nie każdemu musi się podoba ten sezon czy też serial, każdy ma prawo do własnego zdania na temat czy mu się podoba czy też nie :)

ocenił(a) serial na 3
19Milena93

Chyba jaja sobie robisz. Oczywiście, że jest to odgrzewany kotlet i na dodatek zjarany. Samo oglądanie z sentymentu przeminęło bardzo szybko. W ogóle nie powinni kręcić tego dna i zaprzestać na 2 sezonie. No ale to hamerykanie, co zrobić.

ocenił(a) serial na 10
taksido

No ja sobie jaj nie robię raczej Ty, każdy ma prawo do wyrażenia własnego zdania.
Jeśli Ci się nie podoba NIE OGLĄDAJ :)

ocenił(a) serial na 3
19Milena93

Napisał gimb. Proszę Cię.

taksido

Gimb? Hahahaha chyba nie wiesz kto to gimb. Powiedz ile ty masz lat szefie

ocenił(a) serial na 10
dymas23

Dymas daj sobie spokój z tym typem widać że gościu próbuje narzucać innym swoją wolę poza tym szkoda czasu tracić na czytanie tych wypocin :) wolę obejrzeć Prison Break :)
Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
taksido

hahahahahah weź wyjdź bo szkoda tracić czas na czytanie Twoich wypocin :)
Nie Pozdrawiam :)

19Milena93

ah co Ty Kobieto mozesz wiedziec jak masz 24 lata :D heheheh :D

ocenił(a) serial na 10
dymas23

No właśnie co ja mogę wiedzieć przecież jak to stwierdził że jestem gimbem hahahahahaha :D

19Milena93

dorośnij gimbie, wtedy może zasłużysz na rozmowę z tym oto gościem :D

ocenił(a) serial na 10
dymas23

hahahahaha ale keidy to będzie :D
Może za jakieś 10 lat hahahhahah

taksido

to nie oglądaj w czym problem?
to że tobie się nie podoba nie oznacza że możesz zabronić oglądania komu innemu. tyle.

ocenił(a) serial na 3
dymas23

Smieszny jesteś.

taksido

A ty żałosny xd

taksido

@taksido

Zastanawia mnie dlaczego jesteś tak cyniczny i nie akceptujesz faktu, że każdy ma prawo postrzegać indywidualnie niektóre rzeczy. Czy to w porządku, że wyzywasz od "gimbów" kogoś, z kim się nie zgadzasz? Idąc tym tokiem rozumowania, ja mam prawo obrazić Ciebie, bo nie zgadzam się z Tobą?

A teraz nieco suchych faktów:
- piaty sezon PB oceniłeś na 3, bo to w Twoim mniemaniu odgrzewany kotlet.
- "Obecność 2" oceniłeś na 7, bo..??

Nie wiem czy wiesz, ale "Obecność 2" jest tak samo odgrzanym elementem garmażerii.
po 1). Była już "Obecność 1";
po 2). Film opowiada o poltergeiście z Enfield. Na ten temat nakręcono już szereg filmów dokumentalnych, a nawet serial fabularny.

Nie mam nic do filmu, który oceniłeś na 7, ale wiesz czym się różni część pierwsza od sequela? Imieniem i nazwiskiem opętanej dziewczynki i miejscem akcji - tylko tym, bo schemat filmu był wręcz identyczny.

Wracając do tematu - nie zyskasz absolutnie nic udając w internecie chamskiego cwaniaczka i obrażając innych. Wystarczająco dużo tracisz będąc kimś tak żałosnym w życiu codziennym. Peace! :)

ocenił(a) serial na 9
19Milena93

Dopiero sie dowiedzialam ze powstal 5 sezon. Bylam bardzo ciekawa. Jestem wlasnie na 3 odcinku i sie od tv oderwac nie moge. Poki co swietny

19Milena93

Ja osobiście jestem pozytywnie zaskoczony. Aktorzy są w świetnej formie. Nawet udało się scenarzystom w jakiś miarę logiczny sposób wyjaśnić zakończenie poprzedniego PB. Całkiem pozytywne nowe postacie.(Koreańczyk i ten drugi przypadli mi do gustu). Oczywiście jest przewidywalny, mnóstwo dramaturgii ale poprzednie sezony też takie były. Mimo wszystko za dużo akcji. Cały czas pościgi, uciekanie z ekstremalnych sytuacji... Trochę za dużo tego. Brakuje scen z T-Bagiem(Chociaż to już nie ten sam T-Bag co we wcześniejszych sezonach).
Czekam z niecierpliwością na następne odcinki
Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
YesWeCan

Cieszę się że Ci się podoba ja jednak mam nadzieję że będzie 6 sezon :)
Pozdrawiam

19Milena93

musi byc 6 sezon, 5 ma za malo odcinkow zeby skonczylo sie bez kontynuacji

ocenił(a) serial na 10
dymas23

Miejmy nadzieję :)

ocenił(a) serial na 8
19Milena93

Twórcy Dextera mogliby wziąć przykład z PB :D

19Milena93

Na rany Chrystusa! Jak mnie irytują takie tematy...

Jesteście jak posłowie na obradach: kilka frakcji i zero konsensusu. Czy to jakaś cholerna nowość, że każdy ma inny gust i nie powinno się o nich dyskutować?

Pewnie jak zwykle napiszę coś, co sprowokuje jakiegoś cymbała, który odczuje pilną potrzebę dowartościowania się i uzna, że warto odpisać, żeby dalej drążyć temat. No trudno.

Co do samej kontynuacji serialu, odczuwam pozytywne emocje. Bardzo miło zobaczyć znowu lubianych bohaterów i poczuć znowu dreszczyk emocji graniczący lekko z tym sprzed lat. Najważniejsze jest dla mnie to, że (póki co) nie ma odcinków zapychających. Według mnie lepiej wrócić po kilku latach z dobrym pomysłem, niż ciągnąć serial latami i nie mieć pomysłu jak to robić dobrze. Tutaj przywołam konkretny przykład - The Walking Dead. Pierwsze 2 sezony tego serialu miażdżyły i przyciągały mnie przed ekran, natomiast to, co zrobiono z tym serialem to jakaś patologia. To przegięcie, żeby sezon składający się z szesnastu odcinków zawierał 8 zapychaczy, w których akcja rozwija się równie dynamicznie, co podczas wyżej wspomnianych obrad sejmu. I właśnie dlatego osoby, które twierdzą, że kontynuacja serialu po kilku latach jest odgrzewaniem kotleta, po prostu się mylą.
Piąty sezon jest dobry. Scenariusz uwzględnił upływ kilku lat, przemianę niektórych bohaterów i wyjaśnił zaistniałe okoliczności w sposób, jaki jest do przyjęcia. Oczywiście - jesteśmy także świadkami momentów zahaczających o absurdy, ale...czy tak nie było już wcześniej? Nie zauważyłem w sezonie piątym aż tak dużych bullshitów, jakie miały miejsce w sezonie pierwszym. No bo jak można wyjaśnić fakt, że Michael wykonał klucz imbusowy z twardej, stalowej śruby pocierając nią o betonową podłogę, a kilka odcinków później wywiercił kilka otworów w betonowej ścianie za pomocą UBIJACZKI DO JAJEK wykonanej ewidentnie z dużo miększego tworzywa, niż śruba. No sory, ale ten serial od samego początku puszczał nam oczko w niektórych momentach. Układ był prosty - wy łykacie kity, które wam czasami serwujemy, a my w zamian za to gwarantujemy wam rozrywkę i emocje.
Najśmieszniejsi są jednak Ci, którzy poruszają temat kasy. "Odgrzali kotleta, bo chcą zarobić na fejmie starej serii". No ku**a, serio!? Możecie mi wskazać chociaż 1 ( JEDEN!! ) serial, który nie był/jest robiony dla kasy? Skąd to porąbane przeświadczenie, że jeżeli wznawiany jest jakiś serial, to jest kręcony bardziej dla kasy, niż jakiś inny serial, który nie był nigdy przerwany? Czy serial X, który ma 10 sezonów i nie był nigdy przerywany musi być lepszy od serialu, który został wznowiony po kilku latach?
To forum jest tak nasycone subiektywnymi ocenami, że boje się tu zaglądać, bo zawsze trafiam na jakiś debilny komentarz.

ocenił(a) serial na 10
pietrzakinho

Chociaż wyrażasz swoje zdanie i nikomu go nie narzucasz :)
Tak jak mówię dla mnie piąty sezon jest świetny i wszystko jest cacy :D
Zawsze znajdą się debile któremu nie będzie się podobać Twój pogląd na ten serial ale zawsze tak jest i będzie :)
Pozdrawiam :)

ocenił(a) serial na 10
19Milena93

Powiem tak obejrzałem 8 odcinków i jak dla mnie kontynuacja PB to jest strzał w 10 czekam na kolejne sezony i odcinki ;)) pozdrawiam :))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones