Wentworth Miller

Wentworth Earl Miller III

8,6
11 833 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Wentworth Miller

(W kontekście ostatniej wypowiedzi Wenta Millera) "Jak pojedzie i go zamkną to przecież bez problemu ucieknie.. Może nawet jakąś lekarkę pozna." :D

sweet_anger

Już raczej lekarza geja, uciskanego przez Putinowski reżim, którego przemyci do Stanów i weźmie z nim ślub, żeby mu zapewnić obywatelstwo. Tabloidy będą zachwycone, producenci sobie o nim przypomną i dadzą mu jakieś role. Mistrzowski plan, nawet Scofield by się go nie powstydził :P.

Pottero

Założymy się, że teraz jego kariera nabierze tempa? ;)

sweet_anger

Jak zacząłem oglądać Prison Breaka to od razu przyszło mi na myśl, że jest homo ;p Między Sarą a Scofieldem nie było chemii na ekranie. Za to na swojego serialowego brata patrzył w inny sposób.

Jeszcze jak leciał PB dużo dyskusji było na ten temat. Dlaczego mieszka sam, dlaczego przychodzi na gale i festiwale bez partnerki itp. Raz tabloidy rozpisywały się o rzekomej dziewczynie Millera, co to niby siedziała u niego całą noc. Później przyszedł na jakąś galę z kolegą i wtedy już wszystko było jasne.

Prisonbull

Pamiętam te dyskusje, parę lat temu strasznie się loffciałam w Wencie.
No luz, potwierdził, to co wszyscy wiedzieli, teraz pewnie go będzie w mediach więcej. Chora poprawność polityczna, niestety.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones