Wentworth Miller

Wentworth Earl Miller III

8,6
11 841 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Wentworth Miller

Aktor miał fart, że dostał główną rolę w serialu, który stał się tak niewyobrażalnie popularny na świecie. Sądziłam, że to będzie jego trampolina do sukcesu zwłaszcza, że ma te trzydzieści parę lat, i wygląd znacznie młodszego. Jednak serial się skończył i wszystko ucichło. Niespecjalnie wykorzystał te 5 minut sławy, żeby rozkręcić swoją karierę - szkoda.
Miałam nadzieję, że później pojawią się możliwości udowodnienia talentu, mógłby zagrać bardziej wymagające role. Muszę przyznać, że Scofield był skrojony w sam raz na jego miarę i gadanie, że grał jedną miną to gruba przesada, bo od tej postaci nie można wymagać jakiejś niesamowitej ekspresji, bo to raczej nie leżało w jej charakterze, ale mógłby pokazać coś więcej grając kogoś zupełnie innego. 3mam kciuki, a ten okres zastoju w karierze mógłby poświęcić na ułożenie życia prywatnego, bo w końcu ma okazję

gem_aga

Wykorzystał i to w 100%. Napisał pod pseudonimem świetny scenariusz (a właściwie 2) "Stoker". Reżyserem będzie Chan Wook-Park, w obsadzie prawdopodobnie znajdą się Mia Wasikowska, Nicole Kidman i Colin Firth. Scenariusz znalazł się na "Czarnej liście" najlepszych scenariuszy w Hollywood.

gem_aga

Może aktorstwo to nie jedyna rzecz jaka go interesuje, może nie dostaje dobrych propozycji.. Mark Hamill też się skończył głównie na jednej roli.

gem_aga

no szkoda

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones