Sarah Wayne Callies

Sarah Anne Callies

6,5
11 009 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sarah Wayne Callies
Indian

To chociaż miałbyś czym palić.

Indian

xd

Indian

Twój post powinien brzmieć : Jestem brzydka jak noc dlatego jadę po ładniejszych kobietach od siebie

j.w.

Danio31b

Naprawdę bardzo mądre. Oceniam aktorstwo - co ma do tego uroda?

Indian

Trudno się nie zgodzić.
Druga najbardziej denerwująca postać w Walking Dead.

GarvinSitho

Prawda.

użytkownik usunięty
GarvinSitho

To z czym się właściwie zgadzasz bo cięzko to ogarnąć. Co ma charakter postaci do możliwości aktorskich Wayne Callies.

Ale dziękuję za Twój post. Wsłuchując się w tą agresję pod adresem tej aktorki na niniejszym forum, raz po raz zastanawiałem się czy aby ci ludzie, którzy to tak dissują tą aktorkę i ciągle piszą o tym jaka to rzekomo jest nieuzdolniona nie potrafią odzielić swojej niechęci do postaci od oceny osoby, która ją kreuje. Twój post potwierdza, że przynajmniej w pewnej części mam rację.

Ludzie, jesteście śmieszni i karykaturalni, nauczcie się rozdzielać emocje (zwłaszcza te negatywne) jakie wywołuje postać od aktora czy aktorki. Wayne Callies jest słaba? Czyżby? To proszę rzwinąć myśl i zanalizować jakąś scenę w kluczu jej rzekomej nieporadności aktorskiej.

Znam ja tylko z "TWD" i na tej podstawie mogę stwierdzić, że to utalentowana aktorka.

Gdzie ty agresję widzisz? Zrób sobie jakiś dłuższy odpoczynek od neta , bo skoro niechęć do jakiejś aktorki odbierasz jako agresję to widać , że twoje połączenia mózgowe są strasznie kruche.

Nie masz racji w niczym. Nie cierpiałem Gubernatora i Shane'a bardziej od Lori , ale panowie wykreowali swoje role 3 klasy lepiej od tej beznadziejnej aktorki.

Indian

Popieram w 100% w PB sezon 1 ok lecz 2, 3 i 4 drewno o WD to juz lepiej nic nie mowic bo ta osoba to jakas trgagedia ;/

Indian

Nie rozumiem tego - nie jest ładna ani utalentowana i ma średnią 7,7?
W TWD strasznie mnie wkurzała- nie tylko ze względu na Lori, po prostu nie spodobała mi się jej gra aktorska.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones