Paul Adelstein

7,2
4 357 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paul Adelstein

http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://www.exposay.com/celebrity-photos/pa ul-adelstein-prison-break---end-of-season-screening-party-16Ij1O.jpg&imgrefurl=h ttp://www.exposay.com/wade-williams-prison-break---end-of-season-screening-party /p/3684/1/%3Ff%3DPaul%2BAdelstein&h=620&w=400&sz=61&hl=pl&start=3&tbnid=2r3QKbI2 -RpCuM:&tbnh=136&tbnw=88&prev=/images%3Fq%3Dpaul%2Badelstein%2B%26gbv%3D2%26svnu m%3D10%26hl%3Dpl%26sa%3DG

rodziu

Ooooo, ma brodę... :0
Hmm... ej, to jest już III seria ? Znaczy, czy już kręcą ? Bo jestem chyba ,, trochę" niepoinformowana... :P

craazy_girl

rodziu może nie wygadywał byś głupstw co?? Jakbyś spojrzał na tej stronce gdzie jest zdjęcie na lewy górny róg zauważyłbyś że jest to zdjęcie z imprezy kończącej sezon pierwszy lub drugi, bo zdjęcie jest z kwietnia 2006!

rodziu

hehe Keiko masz rację...zresztą nie wiem czy w III sezonie sie pojawi :/ więcej nie powiem żeby nie było :D

rodziu

A ja wam mówię, że Kellermana nie zabili :P

craazy_girl

Heh to zdjęcie ma juz ponad rok... Jest z jakiegos wystapienia przed drugim sezonem...

digital8

SPOJLER SPOJLER SPOJLER
zabili go, moim zdaniem on nie ma juz roli w tym nastepnym sezonie :]

pazdzioch10001

ciekawe gdzie ty to kurwa widziales aby go zabili? obejrzalem wszystki odcinki i jakos ciagle zyje...;f

era

W ostatnim odcinku, ale moim zdaniem ci kolesie mu na bank pomogą ;)
Przynajmniej, tak sądzę :P

craazy_girl

ty era chyba pierwszej serii wystkie odcinki obejrzles, a w drugiej to byla egzekucja i tyle, napewno juz nie zyje

pazdzioch10001

To powiedz mi , czy było pokazane ,że nie żyję? NIE było tylko 2 kolesi którzy wparowali z bronią oddali ok. 7 strzałów w strone strażników i Kellermana siędzących w tej więźniarce...
Ale do jasnej cholery nie pokazali ciała ani strażników ani Kellermana i to jest tak że albo nie żyją albo nie żyją wszyscy.
Do tego znając te w niektórych momentach idiotyczne sceny zakładam ,że Kellerman może żyć...Martwi mnie tylko to iż po oddaniu tych strzałów pewnie weszli do samochodu jakby wiedzieli ,że nikt nie przeżył lub też jakby wiedzieli ,że Kellerman zaraz z tamtąd wyjdzie i pojedzie z nimi...

era

dawno ogladalem ten odcinek z tym, ale cos gadal o egzekucji i zachowaniu przy niej, poprostu ja zakladam, ze on nie zyje :) i tyle, nikt mojego zdania nie zmieni, jak sie pokaze w 3 sezonie to przyznam sie bledu!

rodziu

Era ma rację ;)
Więc skąd wnioskujesz, że ,, na pewno" nie żyje ?!
Nie pokazali go ani martwego, ani żywego...
Więc nie pozostaje nam nic innego, jak tylko czekać na kolejne odcinki :P

craazy_girl

poprostu wnioskuje z serialu, ze nie zyje! dla mnie juz nie ma dla niego roli w pb, tyle, jak sie myle to zobaczymy ;]

rodziu

O nie ! Paul jest śliczny,ale przesadził z tą brodą.Jak ma lekki zarost jest słodki,ale nie tak.Nie podobają mi się te zdjęcia;P

Madzia_70

No, może i przesadził :P
Ale i tak go ,, kocham" xD

rodziu

To on będzie grał w trzeciej serii? Myślałam, że go zabili w drugiej :P

Ravenheart

Jeszcze nie wiadomo, ale możliwe że żyje :D

craazy_girl

Jej. On nie umrze :D Tekst "Długo wam to zajęło" na to chyba nie wskazuje. :P Wątpię by przywitał tak kogoś, kogo się nie spodziewa.

cxass

a nie przyszło Ci do głowy, że ten tekst to ironia??

wasiak27

http://www.youtube.com/watch?v=Ef2oK9G5mCI

bedzie w 3 sezonie :))))

Good_Girl_Gone_Bad

gdy opalilem link, bylo napisane, ze video zostalo usuniete. podejrzewam jednak, ze to jakas kupa ;p btw fajny PB 3x01 ;]

pazdzioch10001

Kurcze, nie działa link ;/ Twórcy specjalnie tak zrobili odcinek z zabiciem Kellermana, żeby wszyscy myśleli, "zginął czy mu pomogli?" Ja mam nadzieję, że przeżył, ale nie wiele na to wskazuje... Może mu się znudziło, bo Paul, Kneeper i WIll to najlepszi aktorzy z PB

Yoda_4

dalej myslicie, ze on sie pojawi?? nie chce spojlerowac dla tych co ogladaja prisona w TV. ale z tego co teraz jest to nic nie wskazuje na to, ze jeszcze wystapi w PB ;]

Good_Girl_Gone_Bad

a czy ktos z was wie co dokladnie bylo na tym filmiku??? to na pewno bylo z 3 serii?? nie moge sprawdzic bo usuneli wideo

rodziu

Chyba jednak już go nie będzie, myśle, że Ci goście specjalnie zrobili coś z samochodem przewożącego Kellermana, weszli i wszystkich zabili, bo Kellerman zeznawał i Firma się wkurzyła i kazała go zabić...

Yoda_4

Yoda... Ty jeden normalnie gadasz :):):)

pazdzioch10001

JA CHRZANIE JUZ SOBIE ROBILEM NADZIEJE CZYTAJĄC POCZĄTEK TEMATU .... :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones