Amaury Nolasco

Amaury Nolasco Garrido

7,6
6 908 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Amaury Nolasco

ten naiwny złodziejek i jego marikuzzzzzz głupie to jest no ale mysieli czymś zając czas zeby było więcej odcinków

konrii_2

nie zgadzam sie z toba... amaury jest swietnym aktorem, a w PB tez jest wspanialy... dzieki niemu serial nie jest nudny i strasznie powazny... jako Fernando wprowadza on elementy komedii.. rzuca takimi tekstami, ze naprawde fajnie posiedziec i poogladac PB... moim ulubionym aktorem z PB jest Wentworth Miller, a drugie miejsce zajmuje właśnie Amaury Nolasco... super facet, zajebisty aktor... pozdrawiam...

Kamiska000

A ja zgadzam się z Tobą w 100% :) Z PB Moim ulubionym aktorem jest Dominic Purcell (może dziwne ale ja Go baaardzo lubię) no i właśnie Amuary Nolasco - to On dodaje temu serialowi chociaż trochę pozytywizmu wśród ciągłych ucieczek, itd. :) A aktorem jest bdb :)
Więc nie wiem o co chodzi autorowi postu .. ;/

ania_0312_2

Dominic Purcell nie jest dobrym aktorem ale jest idealem (moze nie do konca moim...chociaz lubie facetow o jego budowie)mezczyzny, pewnie dlatego go lubisz...:P no i ma fajny charakter w serialu.... natomiast Sucre jest slodziutki.... :P

konrii_2

Watek z Maricruz bardzo mi sie podoba bo jest romantyczny... a ona jest swietna laska... i Sucre do niej pasuje... szkoda ze nie sa razem:(

sweetblondi_04Ruda

O boże, i co teraz będzie?! :(:(:(:(:(:(:( Trzeba będzie cie wysłać, zeby ich zeswatac!!::((:(:(:(:(:(:(... idiotka z gimnazjum

mietku69

nie znasz mnie wiec nie oceniaj... nie podoba mi sie takie cos... a ja cie nazwe starym prykiem... i co???

PS jestem juz liceum

sweetblondi_04Ruda

Wiedziałem że jesteś opóźniona, bo już widziałem Cię w innych moich tematach PB i wypisywałaś totalne deblizmy - no ale skoro dla Ciebie 4-sezon PB jest super a Amaury to zajebisty aktor no to nie ma się co dziwić...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones